Polish English German Ukrainian

PROJEKT DYDAKTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-III
GIMNAZJUM nr 1 im. JANA PAWŁA II w ŚWIDNIKU

Włącz się do zabawy i zostań Mistrzem Matematyki

• Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku serdecznie zaprasza wszystkich, chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w projekcie dydaktycznym „Wakacje z matematyką”.
  • Projekt przeznaczony jest dla uczniów zainteresowanych matematyką, chcących rozwijać swoje zdolności i pasje.

Cele główne:

1. Popularyzowanie matematyki wśród młodzieży gimnazjalnej, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych.
  2. Motywowanie do poszerzenia swoich wiadomości, mobilizowanie do samodzielnej i systematycznej pracy.
  3. Wykorzystanie wiedzy matematycznej do rozwiązywania problemów z zakresu różnych dziedzin życia codziennego, budowanie modeli matematycznych dla konkretnych sytuacji.
  4. Przygotowanie młodzieży do uczestnictwa w konkursach i olimpiadach matematycznych

Zajęcia będą się odbywały w środy: 3 sierpnia, 10 sierpnia, 17 sierpnia i 24 sierpnia w godzinach 1000–1130 w pracowni matematycznej.

Uczniowie, którzy będą aktywnie uczestniczyć w minimum 70% otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz cząstkowe oceny celujące w roku szkolnym 2016/17.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
Krystyna Zarosińska