^Powrót na górę

foto5 foto1 foto2 foto3 foto4
foto5
Polish English German Ukrainian

Świdnickie szkolenie dla nauczycieli z powiatu krasnostawskiego

szkolenie sosW dniu 08 maja 2014 r. nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 1 w Świdniku przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego z terenu powiatu krasnostawskiego. Tematem szkolenia były: „Nauczanie i doskonalenie poruszania się po boisku” oraz „Nauczanie i doskonalenie odbić sposobem oburącz górnym”.

Czytaj więcej...

Uczniowie S.O.S. na "narodowym"

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Świdniku realizujący program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych uczestniczyli w Ceremonii Otwarcia i pierwszym meczu reprezentacji Polski na Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Wyjazd był nagrodą za ciężką pracę na treningach w roku ubiegłym.

Prezydent RP Bronisław Komorowski otworzył mistrzostwa świata siatkarzy.
Słowa prezydenta: "ze wzruszeniem serca pragnę powiedzieć formułę 18. mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014 uważam za otwarte”

Czytaj więcej...

Orlik Volleymania 2014

galeriaW dniu 21.05.2014 na kompleksach wielofunkcyjnych „Orlik”, wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 1 w Świdniku, odbył się regionalny turniej IV edycji zawodów ORLIK VOLLEYMANIA. Do zawodów przystąpiło 23 zespoły. Organizatorem turnieju byli nauczyciele pracujący w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych oraz w Gimnazjum nr 1w Świdniku.
Na turnieju była obecna pani Krystyna Zarosińska – dyrektor Gimnazjum nr 1, która oficjalnie otworzyła zawody.

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Mikołajkowy

Drużyna naszej szkoły odniosła duży sukces w tegorocznym Charytatywnym Turnieju Mikołajkowym w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku. galeria zdjecZespół chłopców zajął II miejsce, ulegając tylko ekipie II LO w Świdniku. Nadmienić należy że drużyna męska II LO to kadra kadetów i juniorów ASPS AVIA Świdnik. Gimnazjum nr 1 w Świdniku reprezentowali:

Turnieje S.O.S

Zawodnicy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rozegrali pierwsze turnieje tego roku !! Na początku swoje zmagania rozpoczęli uczniowie klasy II i III którzy od 8 do 9 listopada rozgrywali turniej S.O.S w Kraśniku. Nasi najmłodsi siatkarze z klasy I w dniach 15 i 16 listopada grali w Lublinie. Pomimo, że oba turnieje odbywały się w innym czasie i miejscu to ich przebieg w całej Polsce był podobny. Pierwszego dnia odbywały się testy sprawnościowe, drugiego, drużyny walczyły przeciw sobie w trzysetowym pojedynku. Założeniem turnieju było wyłonienie wśród wszystkich zawodników tych, z których zostanie utworzona drużyna talentów naszego województwa. Jej zadaniem będzie konkurowanie z województwem mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim w turnieju który rozpocznie się 8 grudnia tego roku.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Piaskach

Dnia 21 lutego Nasza "Jedynka" wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Piaskach. Chłopcy z klasy I E realizujący program siatkarski S.O.S. rozegrali mecz z reprezentantami klas III Gimnazjum w Piaskach. ps_piaski_maly_chlopcyNiestety nasi pierwszoklasiści uznali wyższość zespołu z Piask, przegrywając 2:0. Jednak nawiązali równą walkę ze starszym o dwa lata zespołem gospodarzy. Skład zespołu: Krystian Suryś, Krystian Gryglicki, Rafał Maśliński, Paweł Drabik, Bartłomiej Osypiuk, Patryk Lewicki, Kamil Kiszczuk, Maciej Sidorczuk, Ignacy Gutowski, Kacper Mańka, Michał Pomorski.
 

GIMNAZJUM NR 1 im. JANA PAWŁA II W ŚWIDNIKU WSPÓLNIE Z POLSKIM ZWIĄZKIEM PIŁKI SIATKOWEJ REALIZUJE PROGRAM SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH