^Powrót na górę

foto5 foto1 foto2 foto3 foto4
foto5
Polish English German Ukrainian

Zadania konkursowe

Konkurs internetowy

LIGA MATEMATYCZNA DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Włącz się do konkursu i zostań Mistrzem Matematyki

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku serdecznie zaprasza wszystkich, chętnych uczniów klas VI powiatu świdnickiego do wzięcia udziału w internetowym konkursie Liga Matematyczna.

Konkurs odbędzie się w dwóch edycjach: zimowej – organizowanej w dniach od 1.12 do 23.12.2015 oraz wiosennej – organizowanej w dniach od 1.03 do 23.03. 2016. Zestawy zadań konkursowych zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły http://www.gimnazjum1.swidnik.edu.pl w zakładce „Dla szóstoklasistów/Liga matematyczna” dn. 1 grudnia 2015 r. i 1 marca 2016 r. Młodzież będzie miał dwa tygodnie na rozwiązanie zadań i przesłanie gotowych rozwiązań na adres szkoły:

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
ul. Kopernika 9
21 - 040 Świdnik
z dopiskiem "Liga matematyczna".

Szczegółowe informacje podane są w Regulaminie konkursu.

 Uczniowie, którzy uzyskają minimum 70% punktów wezmą udział w Konkursie Finałowym – zorganizowanym dn. 11 kwietnia 2016 r. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się 26 kwietnia 2016 r. w dniu „Otwartej Szkoły”.

Liga Matematyczna to konkurs organizowany przez p. Artura Szeflera od 2012 r. Cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno uzdolnionych matematycznie szóstoklasistów jak i tych, którzy pragną rozwijać swoje zdolności.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Krystyna Zarosińska

Organizator konkursu

Artur Szefler

 


 

Zestaw I zadań konkursowych

Konkurs zimowy

Regulamin konkursu

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów klas szóstych szkół podstawowych powiatu świdnickiego do udziału w "Lidze Matematycznej". Poniżej przedstawiam "Regulamin konkursu liga matematyczna dla uczniów klas VI szkoły podstawowej"

Regulamin konkursu